Młodszy Specjalista ds. Najmu

Kim jesteśmy ?

Rent Me sp z o.o. to niewielka, rodzinna łódzka firma, która specjalizuje się w nowoczesnej usłudze zarządzania najmem lokali mieszkaniowych oraz w obrocie nieruchomościami. Nasi Klienci to z jednej strony właściciele mieszkań i domów przeznaczonych na wynajem, którzy nie chcą samodzielnie zajmować się procesem poszukiwania najemców, obsługą prawną, windykacyjną czy administracyjną swoich lokali, z drugiej strony obsługujemy najemców, kompleksowo wspierając ich we wszystkich sytuacjach wymagających pomocy, ale i rozliczając ich z zobowiązań. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Komunikatywny i Zaangażowany

Młodszy Specjalista ds. Najmu

(sym.ref MSN)

Kogo szukamy?

Aplikuj jeśli:

Lubisz pracę opartą na kontaktach z ludźmi i budowaniu relacji.

Jesteś dokładny/a i rozumiesz, że będziesz odpowiedzialny za prowadzenie pełnej dokumentacji najmu.

Jesteś entuzjastyczny/a i problemy potrafisz traktować jak wyzwania.

Rozumiesz, że praca w naszej branży może sezonowo (sierpień, wrzesień) wymagać Twojej większej dyspozycyjności.

Potrafisz ogarniać wiele szczegółów naraz, nie tracąc na jakości.

  • Byłoby super gdyby twój angielski był co najmniej komunikatywny.

  • Obsługa komputera w zakresie Worda i Excela to dla Ciebie pestka

  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, bo najważniejsza jest dla nas Twoja chęć nauki i pozytywne nastawienie.

Po co szukamy?

Będziesz odpowiedzialny/a za czynności związane z wynajmem mieszkań i pokoi (m.in. publikacja ogłoszeń, prezentacja lokali, weryfikacja najemców, zawieranie umów), tworzenie podsumowań w Excel, kontakty z właścicielami mieszkań oraz najemcami, przyjmowanie zgłoszeń awarii i szybkie delegowanie napraw odpowiednim specjalistom, współpracę z ubezpieczycielami, przygotowanie lokalu do wynajmu (m.in. aranżacja, wykonanie zdjęć, przygotowanie niezbędnych dokumentów formalnych), cykliczną kontrolę lokali.

Co oferujemy?


Proponujemy samodzielność planowania i organizacji zadań oraz czasu pracy, zróżnicowaną zadaniowo pracę w dynamicznie rozwijającym się, przyszłościowym sektorze najmu, szkolenia wewnętrzne i możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych, przyjazną atmosferę niewielkiej, rodzinnej firmy, oraz rozsądnego szefa gotowego Cię solidnie przeszkolić i wprowadzić w tajniki branży
.

Prześlij nam swoje CV. Czekamy na Ciebie.

Klikając w przycisk „ Aplikuj” i wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie w okresie maksymalnie 6 miesięcy przez Pracodawcę -Administratora Danych: Rent Me Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Żeromskiego 80/19 oraz Podmiot Przetwarzający- agencję doradztwa personalnego: Toppersonel Małgorzata Klatkowska-Cłapińska z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Senatorskiej 1 / 4 (nr w rejestrze Agencji Zatrudnienia 13879) danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje wszystkie dane osobowe, które dobrowolnie podałeś/-aś nam w swoich dokumentach, nawet te niewymagane Kodeksem Pracy np. Twoje zdjęcie, nr telefonu, adres e-mail, zainteresowania). Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usług publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom usług informatycznych. Mogą być one przechowywane w zabezpieczonej chmurze.

Twoja zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna. W razie pytań lub chęci cofnięcia zgody możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając zgłoszenie na adres: rekrutacja@toppersonel.pl Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez ww podmioty przed cofnięciem zgody.