Przedstawiciel Handlowy/ Opiekun Marki Region Wielkopolski

Kim jesteśmy ?

Firma Beauty In to wyłączny dystrybutor zachodnich ekskluzywnych marek kosmetyki profesjonalnej do pielęgnacji twarzy, ciała, paznokci, dłoni i stóp, z siedzibą w Łodzi. Nasi klienci to salony kosmetyczne, spa oraz specjalistyczne sklepy kosmetyczne. W związku z dalszym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy obecnie entuzjastycznych i zaangażowanych kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy/ Opiekun Marki
Region Wielkopolski (symb. ref. PH P)

Kogo szukamy?

Możesz do nas aplikować jeśli spełniasz następujące kryteria:
– Wykształcenie min średnie,
– Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz zasad promocji i wdrażania produktu
– Schludny, zadbany wygląd i wysoka kultura osobista
– Min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– Mobilność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy w terenie
– Znajomość topografii woj. wielkopolskiego
– Prawo jazdy kat B,
– Umiejętność obsługi pakietu Office oraz dostęp do komputera i internetu w domu
– Masz to „coś” co sprawia , ze dobrze będziesz się czuł/a w sektorze beauty i wellness

Po co szukamy?

Nasz PH będzie odpowiedzialny min za sprzedaż produktów oraz ich promocję w trakcie targów i seminariów, regularną obsługę klientów w terenie, bieżące raportowanie wyników sprzedaży i obserwacji rynku oraz merchandising produktów u klientów. Kandydat pracuje samodzielnie w terenie planując i raportując wyniki za pomocą poczty elektronicznej z domu. Wizyty w biurze łódzkim wymagane są w miarę potrzeb.
Co oferujemy?

Proponujemy zatrudnienie na stabilnych i czytelnych warunkach, dużą samodzielność planowania i organizacji zadań, pracę z interesującą grupą wysoko jakościowych prestiżowych produktów pochodzących od światowych liderów branży, wsparcie zaangażowanego i zgranego zespołu obsługi sprzedaży z centrali oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy. Szansę na zatrudnienie mają także osoby z doświadczeniem spoza branży. Z nami warto wiązać się na lata.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie cv oraz listu motywacyjnego pocztą elektroniczną na adres mk@toppersonel.pl z symbolem PH Poznań w temacie wiadomości.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 r., DzU nr 133, poz. 883”.