Regionalnego Inżyniera Sprzedaży ŁÓDŹ

Kim Jesteśmy?

Camfil to światowy lider w dziedzinie filtracji powietrza już od ponad 50-u lat dostarczający swoje rozwiązania do tysięcy przedsiębiorstw. W skład grupy Camfil z siedzibą główną w Sztokholmie  wchodzi 26 zakładów produkcyjnych, 6 ośrodków badawczo-rozwojowych i ponad 65 lokalnych biur sprzedaży na całym świecie. Polskie biuro firmy znajduje się w Łodzi. Obecnie poszukujemy Kandydata / Kandydatkę na stanowisko:

Optymistycznego i Zaangażowanego
Regionalnego Inżyniera Sprzedaży

Miejsce zamieszkania: Łódź (i okolice)
(Sym. Ref. RIS/ Lodz)

Dlaczego Ty?

Jeśli:

  • masz wykształcenie wyższe techniczne i jesteś otwarty na wiedzę,

  • znasz angielski na tyle dobrze, by bez problemu komunikować się z naszymi oddziałami w innych krajach oraz samodzielnie czytać i tłumaczyć dokumentację techniczną,

  • masz zacięcie handlowe i doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z obsługą sprzedażową i posprzedażową klienta lub doradztwem technicznym,

  • lubisz pracę handlową w terenie, ale też rozumiesz potrzebę pracy administracyjnej,

  • jesteś na tyle dokładny i odpowiedzialny, by samodzielnie przygotowywać oferty

  • masz prawo jazdy i jesteś gotowy na częste wyjazdy w teren,

  • jesteś samodzielny, zmotywowany i masz poczucie humoru, niezbędne by pasować do naszego zespołu :-)

nie zastanawiaj się i aplikuj do nas!

Dlaczego My?

Należymy do międzynarodowego szwedzkiego koncernu o ugruntowanej rynkowej pozycji, ale polski zespół to niewielka zaangażowana grupa ludzi z nieformalną, ludzką atmosferą pracy i przyzwoitym balansem między życiem zawodowym i osobistym. Sprzedajemy produkty filtracyjne najwyższej klasy, które zabezpieczają zaawansowane procesy technologiczne, chronią ludzi i środowisko. Szukamy Cię, bo w związku z rosnącą sprzedażą i intensywnym rozwojem polskich struktur sprzedażowych potrzebny nam nasz regionalny przedstawiciel, pracujący w biurze łódzkim i obsługujący w terenie klientów z Twojego regionu.

Oferujemy przejrzyste zasady zatrudnienia i wynagradzania, w pełni ubruttowioną umowę o pracę, rozsądny styl zarządzania, rozwój wiedzy i kompetencji w oparciu o przyjazny zespół handlowy i pakiet szkoleń również zagranicznych, bardzo dobrą atmosferę pracy oraz wszelkie niezbędne narzędzia pracy włączając w to samochód służbowy. Razem możemy zdziałać dużo!

Po więcej informacji o naszych produktach i organizacji zapraszamy na www.camfil.pl

Wyślij swoje CV za pomocą przycisku „Aplikuj”. W temacie wiadomości koniecznie umieść symbol referencyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *